FAQ

Leave a comment

1. Jak długo muszę stosować Green Coffee 5K, aby schudnąć?

Długość czasu, jaką należy stosować Green Coffee 5K uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji każdego z nas. Jednakże badania dowodzą, iż maksymalne efekty kuracji suplementem diety, widoczne są od 6 do 12 tygodni stosowania. Dodatkowo regularne spożycie kapsułek pomaga zmniejszyć apetyt oraz przyspieszyć metabolizm, co bezpośrednio przełoży się na końcową efektywność.

2. Czy stosowanie produktu jest bezpieczne dla mojego zdrowia?

Tak. Stosowanie Green Coffee 5K jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia osoby spożywającej. Wynika to ze stuprocentowo naturalnego składu suplementu, który pozytywnie wpływa nie tylko na proces odchudzania, ale również ogólną kondycje fizyczną i psychiczną.

3. Kto może stosować preparat Green Coffee 5K?

Green Coffee 5K może stosować każdy, niezależnie od wieku, kto ukończył 18 rok życia. Nie zaleca się stosowania suplementu diety przez kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią oraz osoby borykające się z problemami nadciśnienia. Nie odnotowano innych przeciwwskazań w regularnym spożywaniu tabletek Green Coffee 5K.

4. Czy efekty kuracji z Green Coffee 5K są stałe?

Zarówno badania kliniczne jak i opinie konsumentów dowodzą, że efekty zażywania Green Coffee 5K są stałe. Po odstawieniu suplementu nie zanotowano tzn. efektu jojo, ani innych niepokojących zmian.

green_coffe_600x227-1

Please give us your valuable comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *